KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16002007
nr 1600 2007
John Malm, Signerad, "Kornhamnstorg". Olja på pannå, 23x17 cm, yttermått inklusive ram: 31x26 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
600 kr
måndag 26 februari 2024
kl 18:22:49
100 kr
250 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
500 kr
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
500 kr (Budbetjänt)